Kam lapač snů umístit?

 

 

 IMG_2435 2

 

 

 

Často se ptáte, kam zavěsit lapač, aby to bylo správně. Ideální je, když je na zdi u postele přímo nad hlavou. Ale zrovna tak dobře slouží, pokud visí na jakékoliv zdi v blízkosti postele. Může také být v zorném úhlu očí a být tím prvním, co uvidíte při probuzení, nebo naopak tím posledním, na co pohlédnete před usnutím.

 

Lapač snů lze také zavěsit kdekoliv v místnosti, kde mu to prostě sluší. Na volnou zeď, nebo na provázku od stropu, ale to záleží na typu lapače. Některé vypadají moc hezky zavěšené v okně. Já ho mám například v okně a každé ráno se krásně leskne a při větrání se třepotají pírka a to mě naplňuje radostí. Původně byl klasicky u postele nad hlavou, ale když jsme přesunuli postel na jiné místo, tak se najednou hodil právě do okna.

 

Každý interiér je jiný a proto se nedá striktně řídit nějakými pokyny, které třeba nelze splnit. Nejlépe uděláte, když dáte na své pocity a srdce. Místo, kde se vám bude nejvíc líbit, je to pravé. Důležité je, abyste při pohledu na lapač snů pocítili radost. Pokud by byl například u postele přímo nad hlavou, ale pocitově by vám tam neseděl nebo spíš překážel, tak to není to správné místo.

 

Lapače snů, vzhledem ke své legendě, jsou nejvhodnější do ložnic a dětských pokojů pro ochranu a podporu klidného spánku. Jako dekorační a harmonizující prvek je však možno použít kdekoliv. Můžete si s ním vyzdobit obývací pokoj, chodbu nebo jakoukoliv jinou místnost.

 

 

Krásné snění, noční i denní

Monika