Doprava ZDARMA!

Lapač snů Alya Ø 20 cm

Novinka
Lapač snů Alya Ø 20 cm

Hvězda

 

Průměr kruhu 20 cm / výška 80 cm

ORIGINÁLNÍ DESIGN A JEN JEDEN NA SKLADĚ

 

Doprava ZDARMA

990 Kč
Skladem 1 ks

Větší lapač snů v přírodní krémové s ametystem ve středu kruhu. Pojmenován po hvězdě Alya.

 

Ametyst je mimořádně mocný kámen s obrovskou ochrannou silou, obdařený vysoce spirituálními vibracemi. Brání nositele před psychickými útoky, neboť jejich energii proměňuje v lásku. Coby přírodní sedativum blokuje ametyst geopatogenní zóny a negativní energie prostupující prostředím kolem nás. Jeho vyrovnanost napomáhá při meditacích. Ametyst má silnou léčivou a očistnou moc. Podporuje rovněž spirituální uvědomění si všech souvislostí. Zmírňuje bolesti hlavy a uvolňuje napětí. Ametyst léčí nespavost a zajišťuje klidný spánek. Rovněž pomáhá zapamatovat si sny a správně jim porozumět.

 

Barva: přírodní krémová, fialová, růžová.

Materiál: kruh, bavlna, len, krajka, ametyst, skleněné korálky, pírka.

 

  

RUČNÍ PRÁCE, KAŽDÝ JE ORIGINÁLNÍ DESIGN A JEN JEDEN NA SKLADĚ.

 

 

LEGENDA:

Podle staré legendy poprvé vytvořila lapač snů indiánka na radu šamana, protože její dítě v noci plakalo. Tak vznikl tento ochranný amulet, který se zavěšuje na stěnu nad postel pro klidnější spánek. Lze také zavěsit volně do místnosti pro dobré proudění energie nebo na okno, či jako dekoraci a symbol pro štěstí. Je považován za mandalu snů. 

Kruh symbolizuje svět a vesmír a chrání kamínek uprostřed - vlastní já člověka. 

Síťka chrání před negativní energií a těžkými sny. Ty zabloudí v pavučince a uzlících a nedostanou se ke kamínku - do energetického pole člověka. Špatné sny se odrážejí. Dobré nebo poučné propouštějí a sklouznou do vědomí snícího.

Peříčka zachycují vesmírnou energii a sny a filtrují je od všeho nežádoucího. To se ráno vyčistí denním světlem a paprsky slunce. 

Kód Kód: 703
Jméno výrobce: Madelaine
Kategorie: Lapače snů
Průměr kruhu: 20 cm
Výška včetně úchytky: 80 cm