Doprava ZDARMA!

Lapač snů Fénix Ø 25 cm

Souhvězdí Fénix

 

Průměr kruhu 25 cm / výška 90 cm

ORIGINÁLNÍ DESIGN A JEN JEDEN NA SKLADĚ

 

Doprava ZDARMA

1 190 Kč
Skladem 1 ks

Velký lapač snů s ametysty ve výpleti kruhu.

 

Souhvězdí Fénix je pojmenováno podle mýtického ptáka Fénixe, který získává nový život tím, že povstane z popela svého předchůdce.

Ametyst je mimořádně mocný kámen s obrovskou ochrannou silou, obdařený vysoce spirituálními vibracemi. Brání nositele před psychickými útoky, neboť jejich energii proměňuje v lásku. Coby přírodní sedativum blokuje ametyst geopatogenní zóny a negativní energie prostupující prostředím kolem nás. Jeho vyrovnanost napomáhá při meditacích. Ametyst má silnou léčivou a očistnou moc. Podporuje rovněž spirituální uvědomění si všech souvislostí. Zmírňuje bolesti hlavy a uvolňuje napětí. Ametyst léčí nespavost a zajišťuje klidný spánek. Rovněž pomáhá zapamatovat si sny a správně jim porozumět.

 

Barva: bílá, krémová, fialová.

Materiál: kruh, bavlněné a lněné provázky, krajka, ametyst, skleněné korálky, pírka.

 

RUČNÍ PRÁCE, KAŽDÝ JE ORIGINÁLNÍ DESIGN A JEN JEDEN NA SKLADĚ.

 

 

LEGENDA:

Podle staré legendy poprvé vytvořila lapač snů indiánka na radu šamana, protože její dítě v noci plakalo. Tak vznikl tento ochranný amulet, který se zavěšuje na stěnu nad postel pro klidnější spánek. Lze také zavěsit volně do místnosti pro dobré proudění energie nebo na okno, či jako dekoraci a symbol pro štěstí. Je považován za mandalu snů. 

Kruh symbolizuje svět a vesmír a chrání kamínek uprostřed - vlastní já člověka. 

Síťka chrání před negativní energií a těžkými sny. Ty zabloudí v pavučince a uzlících a nedostanou se ke kamínku - do energetického pole člověka. Špatné sny se odrážejí. Dobré nebo poučné propouštějí a sklouznou do vědomí snícího.

Peříčka zachycují vesmírnou energii a sny a filtrují je od všeho nežádoucího. To se ráno vyčistí denním světlem a paprsky slunce. 

Kód Kód: 622
Jméno značky: Madelaine
Kategorie: Lapače snů
Průměr kruhu: 25 cm
Výška včetně úchytky: 90 cm