Doprava ZDARMA!

Lapač snů Kogi Ø 20 cm

Indiánský

 

Průměr kruhu 20 cm / výška 70 cm

ORIGINÁLNÍ DESIGN A JEN JEDEN NA SKLADĚ

 

Doprava ZDARMA

890 Kč
Skladem 1 ks

Větší lapač snů klasický v bílé barvě.

 

Kogi je etnická skupina jihoamerických indiánů žijících v pohoří Sierra Nevada v Kolumbii. Kogiové sami sebe označují jako starší bratry, o běloších hovoří jako o mladších bratrech. Svůj domov pokládají za srdce světa. Dobře známé je jejich ekologické myšlení, související s rozvinutým kultem bohyně země.

 

 

Barva: bílá, přírodní, dřevěná.

Materiál: kruh, bavlna, len, provázky, velké dřevěné nelakované korálky, velká pírka.

   

RUČNÍ PRÁCE, KAŽDÝ JE ORIGINÁLNÍ DESIGN A JEN JEDEN NA SKLADĚ.

 

 

LEGENDA:

Podle staré legendy poprvé vytvořila lapač snů indiánka na radu šamana, protože její dítě v noci plakalo. Tak vznikl tento ochranný amulet, který se zavěšuje na stěnu nad postel pro klidnější spánek. Lze také zavěsit volně do místnosti pro dobré proudění energie nebo na okno, či jako dekoraci a symbol pro štěstí. Je považován za mandalu snů. 

Kruh symbolizuje svět a vesmír a chrání kamínek uprostřed - vlastní já člověka. 

Síťka chrání před negativní energií a těžkými sny. Ty zabloudí v pavučince a uzlících a nedostanou se ke kamínku - do energetického pole člověka. Špatné sny se odrážejí. Dobré nebo poučné propouštějí a sklouznou do vědomí snícího.

Peříčka zachycují vesmírnou energii a sny a filtrují je od všeho nežádoucího. To se ráno vyčistí denním světlem a paprsky slunce. 

Kód Kód: 679
Jméno výrobce: Madelaine
Kategorie: Lapače snů
Průměr kruhu: 20 cm
Výška včetně úchytky: 70 cm