Lapač snů Snový Ø 20 cm

 

ORIGINÁLNÍ DESIGN A JEN JEDEN NA SKLADĚ

 

790 Kč
Skladem 1 ks

Lapač snů s ametystem 

Lapač snů slouží jako ochranný amulet během spánku a zároveň jako dekorace interiéru v boho a skandinávském stylu bydlení.

Zavěsit můžete nad postel na ochranu spícího, do okna pro udržení pozitivní energie, nebo kamkoliv volně do místnosti.

 


 

Ametyst: je mimořádně mocný kámen s obrovskou ochrannou silou, obdařený vysoce spirituálními vibracemi. Brání nositele před psychickými útoky, neboť jejich energii proměňuje v lásku. Coby přírodní sedativum blokuje ametyst geopatogenní zóny a negativní energie prostupující prostředím kolem nás. Jeho vyrovnanost napomáhá při meditacích. Ametyst má silnou léčivou a očistnou moc. Podporuje rovněž spirituální uvědomění si všech souvislostí. Zmírňuje bolesti hlavy a uvolňuje napětí. Ametyst léčí nespavost a zajišťuje klidný spánek. Rovněž pomáhá zapamatovat si sny a správně jim porozumět.

 

Barva: bílá, bledě šedá

 

Materiál: kruh, bavlna, krajky, saténové stuhy, pírka, skleněné korálky, ametyst ve středu kruhu

 

Rozměry: průměr kruhu 20 cm / výška 80 cm

 

  

RUČNÍ PRÁCE, KAŽDÝ JE ORIGINÁLNÍ DESIGN A JEN JEDEN NA SKLADĚ

 


 

lapače snů LEGENDA:

Podle staré legendy poprvé vytvořila lapač snů indiánka na radu šamana, protože její dítě v noci plakalo. Tak vznikl tento ochranný amulet, který se zavěšuje na stěnu nad postel pro klidnější spánek. Lze také zavěsit volně do místnosti pro dobré proudění energie nebo na okno, či jako dekoraci a symbol pro štěstí. Je považován za mandalu snů. 

Kruh symbolizuje svět a vesmír a chrání kamínek uprostřed - vlastní já člověka. 

Síťka chrání před negativní energií a těžkými sny. Ty zabloudí v pavučince a uzlících a nedostanou se ke kamínku - do energetického pole člověka. Špatné sny se odrážejí. Dobré nebo poučné propouštějí a sklouznou do vědomí snícího.

Peříčka zachycují vesmírnou energii a sny a filtrují je od všeho nežádoucího. To se ráno vyčistí denním světlem a paprsky slunce. 

Kód Kód: 1119
Jméno značky: Madelaine
Kategorie: Lapače snů Madelaine
Průměr kruhu: 20 cm
Výška včetně úchytky: 80 cm