Doprava nad 1500 Kč zdarma ♡

Proč jsem začala malovat digitální obrázky

 

Plakáty Madelaine 

 

 

Mám ráda krásné bydlení a stále vyhledávám věci, které zkrášlí můj domov. Jsem ten člověk, co klidně stěhuje kusy nábytku z jednoho místa na druhé, aby dosáhl dokonalé kompozice. A pak se raduju, jak to krásně vypadá. Ráda si zdobím stěny a měním jejich dekorace podle nálady. Tvorba digitálních obrázků je ideální alternativou k rychlé a levné změně a zároveň přinášejí kouzelnou atmosféru.

 

Do tohoto stylu abstraktních obrázků jsem se už dávno zamilovala a líbí se mi ty veselé pastelové a zemité barvy i neutrální jemné tóny.

  

Obrázky Madelaine

 

 

plakáty online

 

Já maluju obrázky a můj milý muž je pro vás graficky zpracovává k tisku. Máme rádi život ve městě, ale nejčastěji jsme v přírodě. Přejeme si, aby naše planeta zůstala stejně krásná i pro naše děti. Proto jsme se nadchli pro tento digitální produkt, který nepotřebuje obaly a nemusí být přepravován, takže neplatíte za poštovné, nečekáte na kurýra a společně šetříme přírodu.

Milujeme umění a interiérový design v boho a skandinávském stylu bydlení. Tento styl se odráží i v kresbách, barvách a motivech. Líbí se nám jednoduchý život, kde se zbytečně neplýtvá a věci mají svůj účel a životnost. 

 

Už od roku 2017 pro vás tvořím lapače snů a dekorace a sama jsem byla zvědavá, kam se to posune dál. A pak přišlo nadšení pro malování obrázků v boho stylu, které jsem si zamilovala. Prostor tohoto eshopu neumožňuje stahování digitálního obsahu, tak jsem založila nové místo Madelaine by Madelaine na Fleru, kde najdete obrázky ke stažení.

A pro novinky sledujte náš Instagram @art.by.madelaine nebo Facebook Art by Madelaine

 

 

Po zakoupení je možno hned stáhnout ve formátech pdf a jpg, ve velikostech A4, A3, A2.

Tisknout můžete opakovaně jako obrázky k zarámování a plakáty pro vlastní potřebu, nebo darovat jako dárek.

Obrázek si vytisknete na vlastní tiskárně, ale pro nejlepší kvalitu tisku v copy centru na kvalitní papír v gramáži např. 200 g.

 

 

 Abstrakce Duha

 

  

 

Chcete se na něco zeptat? Napište mi

 

Krásné snění, noční i denní 

Monika