Doprava nad 1500 Kč zdarma ♡

Poutníkova cesta a genius loci

 

Knížka vzniklá na základě snů

"Život je nesmírně krásný.  Je totiž celý živý."

 

 

290 Kč
Skladem

Poutníkova cesta a genius loci

 

Filozoficko-psychologický román/novela ze současné Prahy. 

Dotýká se témat - duchovno, mystika, psychospirituální krize, šamanismus, fantasy, poezie, pohádka, ekologie.

 

Knížka je o prolínání vrstev reality a cestování mezi světy. Popisuje duchovní proces proměny na způsob šamanské iniciace nebo podle C. G. Junga proces individuace na cestě k bytostnému já.

Vzniklý text je výsledkem mého osobního zkoumání i prožití dané problematiky. Má nezvyklou stavbu, kde se odehrává více úrovní najednou. Obsahuje v sobě náboj, který má na člověka vliv. 

 

 

Anotace:

Zabývali jste se někdy širšími rozměry tohoto světa? Že ne? Ani Jakub nad tím donedávna nepřemýšlel. Avšak potom přišlo volání. Noční snění a vize ho provedly proměnou, ale také tvrdými zkouškami a vlastní katarzí. Vydává se na cesty svým nitrem a přináší nám odtud poselství, které ztvární uměleckým nadáním. Prolínání realit se tak stává skutečností. Je materiální svět, tak jak ho známe, opravdu to jediné, nebo jsme součástí mnohem většího celku s duchovním rozsahem?

Metafyzický příběh obyčejného současného člověka, jehož bytostné Já vnáší do světa forem svá poznání, nám dá nahlédnout za oponu běžných jevů a zve nás do oblasti rozšířeného vědomí. Ukazuje se, že způsob, jakým promlouvá absolutno, není tak vážný, jak se zdálo. Naopak volí až pohádkově hravé a snové symboly.

 

Budete-li si přát do knížky věnování, napište v objednávce do poznámek, pro koho bude.

 

 

Kód Kód: 129
Kategorie: Poutníkova cesta a genius loci
Počet stran: 160
Rozměry: 11 x 16,6 cm — malý formát
Vazba: brožovaná
Autor: Monika Micajová
Ilustrace: Kristlof
Nakladatesltví: Černý Drak
ISBN: 978-80-906481-5-9