Lapač snů Mana Ø 35 cm

 

ORIGINÁLNÍ DESIGN A JEN JEDEN NA SKLADĚ

1 250 Kč
Skladem 1 ks

lapač snů mana s výpletí kruhu do rozety

Bílá barva rozjasňuje a je symbolem čistoty a nevinnosti. Přírodní stabilizuje a uklidňuje. Lapač snů Mana je kouzelný a pečující.

Mana je symbolem Boží starostlivosti vůči svému lidu, představuje lahodný pokrm a sílu, kterou Bůh dává člověku na jeho cestu. 

 

Lapač snů slouží jako ochranný amulet během spánku a zároveň jako dekorace interiéru v boho a skandinávském stylu bydlení.

Zavěsit můžete nad postel na ochranu spícího, do okna pro udržení pozitivní energie, nebo kamkoliv volně do místnosti.

 


 

Barva: bílá, přírodní krémová

 

Materiál: kruh, lněné a bavlněné provázky, dřevěné korálky, pírka

 

Rozměry: průměr kruhu 35 cm / výška 120 cm

  

RUČNÍ PRÁCE, KAŽDÝ JE ORIGINÁLNÍ DESIGN A JEN JEDEN NA SKLADĚ

  


 

lapače snů LEGENDA:

Podle staré legendy poprvé vytvořila lapač snů indiánka na radu šamana, protože její dítě v noci plakalo. Tak vznikl tento ochranný amulet, který se zavěšuje na stěnu nad postel pro klidnější spánek. Lze také zavěsit volně do místnosti pro dobré proudění energie nebo na okno, či jako dekoraci a symbol pro štěstí. Je považován za mandalu snů. 

Kruh symbolizuje svět a vesmír a chrání kamínek uprostřed - vlastní já člověka. 

Síťka chrání před negativní energií a těžkými sny. Ty zabloudí v pavučince a uzlících a nedostanou se ke kamínku - do energetického pole člověka. Špatné sny se odrážejí. Dobré nebo poučné propouštějí a sklouznou do vědomí snícího.

Peříčka zachycují vesmírnou energii a sny a filtrují je od všeho nežádoucího. To se ráno vyčistí denním světlem a paprsky slunce. 

Kód Kód: 1056
Kategorie: Lapače snů Madelaine
Průměr kruhu: 35 cm
Výška včetně úchytky: 120 cm