Lapač snů Láska s růženínem Ø 40 cm

 

LÁSKA je veliká, láska je medová, láska je bezpodmínečná. Tento lapač snů svým rozměrem, barevným provedením a vyzařující energií toto vše naplňuje.

Je zdobený zavěšeným růženínem.

ORIGINÁLNÍ DESIGN A JEN JEDEN NA SKLADĚ

  

♡ Pořizujete lapač snů jako dárek? Napište mi to do poznámky v objednávce. Přibalím vám přáničko zdarma, kam můžete napsat své osobní blahopřání.

pranicko

1 970 Kč
Skladem 1 ks
Šetrně a v souladu s přírodou
Od 2 000 Kč doprava zdarma
Baleno pečlivě a s láskou

lapač snů LÁSKA s růženínem

 

BARVA: krémová, bílá

 

MATERIÁL: recyklovaná bavlna, bavlna, krajka, peříčka, dřevěné korálky, růženín

RŮŽENÍN: je kamenem lásky, krásy a je spojen s planetou Venuší. Pomáhá otevírat srdce a odpouštět. Proubouzí city, ženství a zvyšuje jemné vibrace lásky.

  

ROZMĚRY: 

průměr kruhu 40 cm 

celková výška včetně zavěšení 105 cm

 

VYUŽITÍ:

Lapače snů slouží jako ochranný amulet během spánku a zároveň vypadají krásně jako dekorace. Vytvářejí kouzelnou atmosféru při svatbách.

Zavěsit můžete nad postel na ochranu spícího, nebo kamkoliv volně do místnosti pro udržení pozitivní energie.

  


 

lapače snů LEGENDA:

Podle staré legendy poprvé vytvořila lapač snů indiánka na radu šamana, protože její dítě v noci plakalo. Tak vznikl tento ochranný amulet, který se zavěšuje na stěnu nad postel pro klidnější spánek. Lze také zavěsit volně do místnosti pro dobré proudění energie nebo na okno, či jako dekoraci a symbol pro štěstí. Je považován za mandalu snů. 

KRUH symbolizuje svět a vesmír a chrání KORÁLEK uprostřed - vlastní já člověka. 

SÍŤKA chrání před negativní energií a těžkými sny. Ty zabloudí v pavučince a uzlících a nedostanou se ke kamínku - do energetického pole člověka. Špatné sny se odrážejí. Dobré nebo poučné propouštějí a sklouznou do vědomí snícího.

PEŘÍČKA zachycují vesmírnou energii a sny a filtrují je od všeho nežádoucího. To se ráno vyčistí denním světlem a paprsky slunce. 

 

 

Kód Kód: 3065
Jméno značky: Madelaine
Kategorie: Lapače snů Madelaine
Zpět do obchodu