Příběh Madelaine


         

lapace-snu-madelaine-pribeh 

 

Věnuji se krásE na madelaine a poradenství feng-shui a harmonii života

 

 

Značku MADELAINE jsem založila v roce 2017, když jsem se nadchla pro výrobu lapačů snů. Vždy jsem měla vztah k umění a vyzkoušela si různé formy tvoření. A protože nejvíc miluji krásné bydlení, tak jsem se zaměřila na bytové dekorace a vystudovala Školu interiérového designu a Školu Feng Shui. Věřím v to, že je krása důležitá a věřím ve vyšší smysl věcí.

 

Můj první lapač snů mi věnovala kamarádka, který vytvořila na workshopu v Londýně. Byl krásný, ručně dělaný a přírodní. Visel mi nad postelí mnoho let.

Lapače snů považuji za spojení nebe se zemí a snažím se je tvořit vědomě a s láskou. Hlavní inspirací jsou mi barvy přírody, mandala v kruhu, ale nejvíc každý nový materiál, který objevím.

Postupně začaly vznikat další nástěnné macramé dekorace, které mají své kouzlo a vytvářejí krásnou atmosféru.

  

Upřednostňuji jednoduchý čistý design a krásu přírodních materiálů, které pečlivě vybírám. Mám ráda kvalitu a zároveň minimální dopad na životní prostředí, proto volím materiály rozložitelné v přírodě nebo recyklované.

 

Miluji práci na lapačích a dekoracích a věřím, že i vy si je zamilujete.

Děkuji, že si zdobíte domovy výrobky Madelaine a jsem vděčná za každou zpětnou vazbu a fotku ♡

 

 

Více povídání na téma lapače snů, dekorace a bydlení najdete na → BLOGU

 

Krásné snění, noční i denní

s láskou

Monika

 

macelaine-macrame-lapac-snu

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení