Doprava nad 1500 Kč zdarma ♡

Příběh Madelaine


         
Lapače snů Madelaine

 

Jsem zaměřena na krásno, interiérový design, sny a feng-shui.  

 

Můj zájem o lapače začal kdysi dávno, když mi kamarádka věnovala lapač snů, který vytvořila na workshopu v Londýně. Byl krásný, ručně dělaný a přírodní. Visel mi nad postelí mnoho let.

 

Vždy mě zajímaly sny a měla jsem období, kdy se noční sny tak zesílily, že jsem se naučila v nich vyznat. Noční snění se překrývalo s denními sny o životě. V té době přišla na svět knížka Poutníkova cesta a genius loci. Hned nato jsem začala splétat lapače snů. A protože jsem jimi nadšená a vzhledem k neustávající inspiraci se nemůžu zastavit, tak vznikla v roce 2017 Madelaine.

Vplétám do nich své zkušenosti z terapeutické praxe, bádání nad životem a návrhů interiérů podle principů feng-shui. Jsou spojením nebe se zemí, tvořené vědomě a s láskou. Hlavní inspirací jsou mi hvězdy, barvy přírody a mandala v kruhu.

 

Postupně začaly vznikat další dekorace, pro které jsem se sama nadchla, nebo na základě vašich přání.

  

Upřednostňuji jednoduchý čistý design a krásu přírodních materiálů, které pečlivě vybírám. Mám ráda kvalitu a zároveň minimální dopad na životní prostředí, proto volím materiály rozložitelné v přírodě a materiály recyklované.

 

Miluji práci na lapačích a dekoracích a věřím, že i vy si je zamilujete.

 

Více povídání na téma lapače snů, sny, dekorace a bydlení najdete na → BLOGU

 

Krásné snění, noční i denní

Monika

 

MADELAINE-LAPAČE-SNŮ