Lapač snů Nebeský s tyrkysem Ø 40 cm

lapac snu madelaine
1 790 Kč –20 %

 

NEBESKÝ lapač snů spojuje nebe se zemí, chrání v noci a dělá radost ve dne. Je zdobený korálkem tyrkysu uprostřed vypleteného kruhu.

ORIGINÁLNÍ DESIGN A JEN JEDEN NA SKLADĚ

 

♡ Pořizujete lapač snů jako dárek? Napište mi to do poznámky v objednávce. Přibalím vám přáničko zdarma, kam můžete napsat své osobní blahopřání.

pranicko

1 790 Kč –20 % 1 432 Kč
Skladem 1 ks
Šetrně a v souladu s přírodou
Od 2 000 Kč doprava zdarma
Baleno pečlivě a s láskou

lapač snů NEBESKÝ S TYRKYSEM

  

BARVA: krémová, přírodní režná, korálky v barvě tyrkysové

 

MATERIÁL: recyklovaná bavlna, bavlna, len, krajka, skleněné korálky, pírka, tyrkys

TYRKYS: modro zelený minerál, který pomáhá k vyjadřování vlastních myšlenek, chrání auru a pohlcuje škodlivé vlivy. Podporuje intuici, fantazii a zahání zlé sny.

 

ROZMĚRY:

průměr kruhu 40 cm

celková výška včetně zavěšení 110 cm

 

VYUŽITÍ:

Lapače snů slouží jako ochranný amulet během spánku a zároveň vypadají krásně jako dekorace. Vytvářejí kouzelnou atmosféru při svatbách.

Zavěsit můžete nad postel na ochranu spícího, nebo kamkoliv volně do místnosti pro udržení pozitivní energie.

  


 

LAPAČE SNŮ LEGENDA:

Podle staré legendy poprvé vytvořila lapač snů indiánka na radu šamana, protože její dítě v noci plakalo. Tak vznikl tento ochranný amulet, který se zavěšuje na stěnu nad postel pro klidnější spánek. Lze také zavěsit volně do místnosti pro dobré proudění energie nebo na okno, či jako dekoraci a symbol pro štěstí. Je považován za mandalu snů. 

KRUH symbolizuje svět a vesmír a chrání KORÁLEK uprostřed - vlastní já člověka. 

SÍŤKA chrání před negativní energií a těžkými sny. Ty zabloudí v pavučince a uzlících a nedostanou se ke kamínku - do energetického pole člověka. Špatné sny se odrážejí. Dobré nebo poučné propouštějí a sklouznou do vědomí snícího.

PEŘÍČKA zachycují vesmírnou energii a sny a filtrují je od všeho nežádoucího. To se ráno vyčistí denním světlem a paprsky slunce. 

 

 

Kód Kód: 3158
Jméno značky: Madelaine
Kategorie: Lapače snů Madelaine
Zpět do obchodu