Macramé lapač snů Slunce Ø 30 cm

macrame lapac snu slunce
1 390 Kč –20 %

Lapač snů ve tvaru slunce potěší svým unikátním macramé designem.

Vaší stěně dodá stylovou bohemian atmosféru.

ORIGINÁLNÍ DESIGN A JEN JEDEN NA SKLADĚ

 

Pořizujete lapač snů jako dárek? Napište mi to do poznámky v objednávce. Přibalím vám přáničko zdarma, kam můžete napsat své osobní blahopřání.

pranicko

1 390 Kč –20 % 1 112 Kč
Skladem 1 ks

Vypadá krásně jako nástěnná macramé dekorace v interiéru ve stylu lapače snů.

 

BARVA: natural smetanová

 

MATERIÁL: recyklovaná bavlna, béžová pírka

Šňůra byla schválena společností OEKOTEX podle standardu 100 a zaručuje, že testovaná a certifikovaná příze neobsahuje žádné škodlivé látky, které jsou nebezpečné pro lidské zdraví a životní prostředí, včetně požadavků na výrobky pro děti.

 

ROZMĚRY:

průměr kruhu 30 cm  

výška včetně zavěšení 90 cm

 


 

LAPAČE SNŮ LEGENDA:

Podle staré legendy poprvé vytvořila lapač snů indiánka na radu šamana, protože její dítě v noci plakalo. Tak vznikl tento ochranný amulet, který se zavěšuje na stěnu nad postel pro klidnější spánek. Lze také zavěsit volně do místnosti pro dobré proudění energie nebo na okno, či jako dekoraci a symbol pro štěstí. Je považován za mandalu snů. 

KRUH symbolizuje svět a vesmír a chrání KORÁLEK uprostřed - vlastní já člověka. 

SÍŤKA chrání před negativní energií a těžkými sny. Ty zabloudí v pavučince a uzlících a nedostanou se ke kamínku - do energetického pole člověka. Špatné sny se odrážejí. Dobré nebo poučné propouštějí a sklouznou do vědomí snícího.

PEŘÍČKA zachycují vesmírnou energii a sny a filtrují je od všeho nežádoucího. To se ráno vyčistí denním světlem a paprsky slunce. 

  

 

Kód Kód: 2815
Jméno značky: Madelaine
Kategorie: Lapače snů Madelaine
Zpět do obchodu