Interiér podle feng-shui

 

 

IMG_2102 2

 

 

 

Naše domovy a jiné prostory, které obýváme, na nás mají vliv. Je-li naše prostředí harmonické, čisté a vyladěné, tak i my se většinou cítíme dobře. A protože vnitřní rozpoložení odráží vnější, tak bydlení je často odrazem toho, jak se nám v životě vede. A obráceně - péčí o vnější prostor, můžeme lehce ovlivnit prosperitu v oblastech, které k životu patří – zdraví, vztahy, osobní vyzařování, úspěch a radost.

 

Rušivě působí například nefunkční, rozbité nebo nepoužívané přístroje a předměty. Podobně negativně vysílají věci, které nesou ve své paměti nehezké události a vyvolávají smutné vzpomínky.

Potom jsou naopak předměty, které vytvářejí dobré a příjemné vibrace. Sem patří umění, věci krásné nebo nové, které máme rádi, výtvory dětí, dárky z lásky, květiny... Jednoduše, buď při pohledu na ně cítíme radost, nebo starost.

Každá věc v sobě nese informaci, kterou třeba nemusíme přímo vnímat, ale podprahově ovlivňuje naši náladu.

 

Ručně vyráběné lapače snů a dekorace jsou jedním z pozitivních zářičů, které prostor nejen zkrášlí, ale také zjemní a harmonizují. Pomáhají podpořit klidnou atmosféru a rovnováhu věci zemských a nebeských. Přispívají k volnému proudění energie čchi a čistí prostor. S tímto záměrem jsou vytvářené, aby měly dobrý účinek pro člověka.

 

Podle principů feng-shui je užitečné svému bydlení, nebo místu kde jsme většinu dne, věnovat pozornost. Jednoduché, volné zařízení interiéru vede k lehkosti. Přeplněnost a chaotičnost zase ke stresu a pocitu přetížení.

Základ šťastně prožitého dne, je klidná noc a dobrý spánek. Proto je podstatné, jak si doma odpočineme, abychom měli dostatek energie na další den.

 

Také máte rádi krásné bydlení, které navíc podporuje šťastný život? Napište mi.

 

Krásné snění, noční i denní

Monika