Interiér podle feng-shui

 

 

IMG_2102 2

 

 

harmonie bydlení 

Naše domovy a jiné prostory, které obýváme, na nás mají vliv. Je-li naše prostředí harmonické, čisté a vyladěné, tak i my se většinou cítíme dobře. A protože vnitřní rozpoložení odráží vnější, tak bydlení je často odrazem toho, jak se nám v životě vede. A obráceně - péčí o vnější prostor, můžeme lehce ovlivnit prosperitu v oblastech, které k životu patří – zdraví, vztahy, osobní vyzařování, úspěch a radost.

 

Rušivě působí například nefunkční, rozbité nebo nepoužívané přístroje a předměty. Podobně negativně vysílají věci, které nesou ve své paměti nehezké události a vyvolávají smutné vzpomínky.

Potom jsou naopak předměty, které vytvářejí dobré a příjemné vibrace. Sem patří umění, věci krásné nebo nové, které máme rádi, výtvory dětí, dárky z lásky, květiny... Jednoduše, buď při pohledu na ně cítíme radost, nebo starost.

Každá věc v sobě nese informaci, kterou třeba nemusíme přímo vnímat, ale podprahově ovlivňuje naši náladu.

.

 

lapac-snu-feng-shui

 

Ručně vyráběné lapače snů a dekorace jsou jedním z pozitivních zářičů, které prostor nejen zkrášlí, ale také zjemní a harmonizují. Pomáhají podpořit klidnou atmosféru a rovnováhu věci zemských a nebeských. Přispívají k volnému proudění energie čchi a čistí prostor. S tímto záměrem jsou vytvářené, aby měly dobrý účinek pro člověka.

 

Podle principů feng-shui je užitečné svému bydlení, nebo místu kde jsme většinu dne, věnovat pozornost. Jednoduché, volné zařízení interiéru vede k lehkosti. Přeplněnost a chaotičnost zase ke stresu a pocitu přetížení.

Základ šťastně prožitého dne, je klidná noc a dobrý spánek. Proto je podstatné, jak si doma odpočineme, abychom měli dostatek energie na další den.

 

 

Krásné snění, noční i denní

Monika