Kam lapač snů umístit?

 

 

 lapače snů Madelaine

 

 

 

Často se ptáte, kam zavěsit lapač snů , aby to bylo správně.

Ideální je, když je na zdi u postele přímo nad hlavou, kdy nejvíce působí jako ochranný symbol. Ale zrovna tak dobře slouží, pokud visí na jakékoliv zdi v blízkosti postele. Může také být v zorném úhlu očí a být tím prvním, co uvidíte při probuzení, nebo naopak tím posledním, na co pohlédnete před usnutím.

 

Lapač snů lze také zavěsit kdekoliv v místnosti, na volnou zeď, kde mu to prostě sluší. Tak vyrovnává a harmonizuje prostor svým pozitivním vyzařováním.

 

Některé vypadají moc hezky zavěšené v okně. Takto chrání prostor a nevpouští negativní energii a pozitivní podrží. Já mám jeden v okně a každé ráno se krásně leskne a při větrání se třepotají pírka a to mě naplňuje radostí. 

 

Každý interiér je jiný a proto se nedá striktně řídit nějakými pokyny, které třeba nelze splnit. Nejlépe uděláte, když dáte na své pocity a srdce. Místo, kde se vám bude nejvíc líbit, je to pravé. Důležité je, abyste při pohledu na lapač snů pocítili radost. Pokud by byl například u postele přímo nad hlavou, ale pocitově by vám tam neseděl nebo spíš překážel, tak to není to správné místo.

 

Lapače snů, vzhledem ke své legendě, jsou nejvhodnější do ložnic a dětských pokojů pro ochranu a podporu klidného spánku. Jako dekorační a harmonizující prvek je však možno použít kdekoliv. Můžete si s ním vyzdobit obývací pokoj, chodbu nebo jakoukoliv jinou místnost.

 

Máte ještě nějaké otázky? Ráda je zodpovím, napište mi. 

 

Krásné snění, noční i denní

Monika