Kam lapač snů umístit?

 

Kam_lapač_snů_umístit 

 

 

Kde umístit lapač snů?

Na tuto otázku se mě často se ptáte. Ideální místo je na zdi u postele přímo nad hlavou, kdy nejvíce působí jako ochranný symbol. Ale zrovna tak dobře slouží, pokud visí na jakékoliv zdi v blízkosti lůžka. Nebo může být v zorném úhlu očí a být tím prvním, co uvidíte při probuzení a tím posledním, na co pohlédnete před usnutím.

Lapač snů lze také zavěsit kdekoliv v místnosti, na volnou zeď, kde mu to prostě sluší. Tak vyrovnává a harmonizuje prostor svým pozitivním vyzařováním a symetrií.

 

 

.

kam-povesit-lapac-snu

 

.

 

Některé menší vypadají moc hezky pověšené v okně. Takto chrání prostor a nevpouští negativní energii a pozitivní podrží. Já má jeden nad postelí a druhý v okně. Každé ráno při větrání se krásně třepotají pírka a to mě naplňuje radostí. 

 

Každý interiér je jiný a proto se nedá striktně řídit nějakými pokyny, které třeba nelze splnit. Nejlépe uděláte, když dáte na své pocity a srdce. Místo, kde se vám bude nejvíc líbit, je to pravé. Důležité je, abyste při pohledu na lapač snů pocítili radost. Pokud by byl například u postele přímo nad hlavou, ale pocitově by vám tam neseděl nebo spíš překážel, tak to není to správné místo.

 

Lapače snů, vzhledem ke své legendě, jsou nejvhodnější do ložnic a dětských pokojů pro ochranu a podporu klidného spánku. Jako dekorační a harmonizující prvek je však můžete použít kdekoliv. Například si s ním vyzdobit obývací pokoj, chodbu nebo jakoukoliv jinou místnost. 

Zavěšujte tak, aby byl mimo dosah malých dětí. Lapače snů nejsou určeny pro hraní, ale slouží jako nástěnná dekorace.

  

Mohlo by vas také zajímat Jak vybrat lapač snů.

 

 

Krásné snění, noční i denní

Monika

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení