Kam lapač snů umístit?

 

Kam_lapač_snů_umístit 

 

 

Často se ptáte, kam zavěsit lapač snů , aby to bylo správně.

Ideální je, když je na zdi u postele přímo nad hlavou, kdy nejvíce působí jako ochranný symbol. Ale zrovna tak dobře slouží, pokud visí na jakékoliv zdi v blízkosti postele. Může také být v zorném úhlu očí a být tím prvním, co uvidíte při probuzení, nebo naopak tím posledním, na co pohlédnete před usnutím.

 

Lapač snů lze také zavěsit kdekoliv v místnosti, na volnou zeď, kde mu to prostě sluší. Tak vyrovnává a harmonizuje prostor svým pozitivním vyzařováním.

 

Některé vypadají moc hezky zavěšené v okně. Takto chrání prostor a nevpouští negativní energii a pozitivní podrží. Já mám jeden v okně a každé ráno se krásně leskne a při větrání se třepotají pírka a to mě naplňuje radostí. 

 

Každý interiér je jiný a proto se nedá striktně řídit nějakými pokyny, které třeba nelze splnit. Nejlépe uděláte, když dáte na své pocity a srdce. Místo, kde se vám bude nejvíc líbit, je to pravé. Důležité je, abyste při pohledu na lapač snů pocítili radost. Pokud by byl například u postele přímo nad hlavou, ale pocitově by vám tam neseděl nebo spíš překážel, tak to není to správné místo.

 

Lapače snů, vzhledem ke své legendě, jsou nejvhodnější do ložnic a dětských pokojů pro ochranu a podporu klidného spánku. Jako dekorační a harmonizující prvek je však možno použít kdekoliv. Můžete si s ním vyzdobit obývací pokoj, chodbu nebo jakoukoliv jinou místnost. 

Zavěšujte tak, aby byl mimo dosah dětí. Lapače snů nejsou určeny pro hraní, ale slouží jako nástěnná dekorace.

 

Máte ještě nějaké otázky? Ráda je zodpovím, napište mi. 

 

Krásné snění, noční i denní

Monika