Jak lapače vznikají

 lapače snů Madelaine

 

 

výroba lapačů snů madelaine 

 

Většinou to tak vyjde, že na lapačích pracuji večer. Bude to tím, že jsem sova. A tak vznikají, když přichází tma a tím získávají energii noci, kam také patří.

  

Večer se lidská mysl zklidňuje, vše utichá a noc odhaluje své záhady a tajemství. Miluji ty chvíle s lapači. Přichází kouzelný okamžik přítomnosti. Možná to znáte, když se věnujete jakékoliv tvorbě, tak všední život mizí a přichází soustředěná pozornost a zároveň radost.

Přistupuji k nim posvátně a s pocitem pohody. Je moc důležité jak a s jakým záměrem vznikají. Většinou postupuji pomalu, věnuji jim čas a nechám se vést momentální inspirací.

 

 vyroba-lapace-snu

 

Vypletený kruh musí být přesný a symetrický, jako dokonalá mandala snů. Vytváří se do kruhu, takže jeho základ vlastně tvoří spirála. Tak přináší potřebnou harmonii pro ochranu spánku a prostoru.

Je dobré chránit své noční sny. Jde v nich totiž mysl stranou a proto mají spíš podobu nelogických obrazů, překvapivých scén nebo archetypálních momentů. A právě v tuto chvíli, bez našeho vnitřního kritika a komentáře, můžeme dostávat pravdivý obraz o tom, co se v nás odehrává.

 

 

 jak-vznikaji-lapace-snu

 

 

Baví mě, když lapače vypadají jako interiérový šperk, nebo jako ženské šaty. Krása podporuje víru v náš životní sen. Proto volím přírodní materiály, které jsou moc hezké pro oko i na omak. Některé lapače jsou zdobeny minerály, protože mají svou pozitivní energii, která působí na člověka.

Od každého dělám jen jeden kus, takže vznikají stále nové originály.

 

 

 

 

lapace-snu-eshop

 

 

Přes den využívám denního světla a fotím. S fotkami dále pracuji a vkládám na web, instagram, facebook, pinterest a vyřizuji vaše objednávky. Nejkrásnější pro mě je objevovat nové materiály a tak chodím a hledám.

Většinou jsou novou inspirací a vždy se pro nějaký kousek nadchnu a vznikají další nápady, motivy a barevné kombinace.

 

 

 lapače-snů-Madelaine-baleni

 

A balení je celé ekologické, rozložitelné v přírodě.

 

 

 

Vyberte si z aktuální nabídky Lapačů snů.

 

 

Krásné snění, noční i denní

Monika