Proč hvězdné lapače?

 

 

lapače snů Madelaine 

 

 

Protože se mi to moc líbí. Mám ráda Zemi a hvězdy na nebi, které nás povznáší a inspirují.

 

Večer, když přijde tma, je čas pro zklidnění a pohodu, ale taky pro rozjímání. A potemnělá obloha nám rozšiřuje obzory a když je jasno, tak ukazuje svou krásu hvězd.

 

Většinou jsme si schopni představit, že naším domovem je rodina a přátelé, určité území nebo planeta Země. Ale ve skutečnosti jsme obyvatelé Vesmíru, který je naším pravým domovem. Ale z toho nekonečna jde hlava kolem. Proto je dobré se cítit dobře ukotveni ve svém životě a zároveň mít schopnost určitého nadhledu a vnímat se jako obyvatel většího celku.

 

Lapače snú Madelaine nesou názvy jednotlivých planet, souhvězdí nebo jiných pohledů na nebeskou klenbu. Z našeho úhlu pohledu se zdá, že nebe je nad námi, ale ve skutečnosti je všude kolem nás a taky v nás. Již dávní astrologové a astronomové při pozorování noční oblohy zaregistrovali určité zákonitosti pohybu hvězd a jejich vlivu na nás. Každá hvězda vyjadřuje určitý aspekt nebo vlastnost, která se zároveň projevuje v každé lidské bytosti. Vybírejte podle svých preferencí, vkusu nebo se řiďte jednoduše intuicí.

 

Při práci na lapačích spojuji nebe se zemí. Vytvářejí tak pomyslný most mezi dvěma světy. Během nočních snů se propojujeme s hlubšími částmi nevědomí a při snění denním zase s naší fantazií a kreativitou. Lapače snů pomáhají nejen chránit období odpočinku, ale také podporovat inspiraci v podobě snů a poselství přicházející z hvězd. V tom je jejich kouzlo a krása.

 

Také máte lásku ke hvězdám? Napište mi. 

 

Krásné snění, noční i denní

Monika