Proč hvězdné lapače?

lapace-snu-podle-hvezd 

 

 

lapače snů podle hvězd

 

Mám ráda Zemi a hvězdy na nebi, které nás povznáší a inspirují. Večer, když přijde tma, je čas pro zklidnění a pohodu, ale taky pro rozjímání. A potemnělá obloha nám rozšiřuje obzory a když je jasno, tak ukazuje svou krásu hvězd. Jsme obyvatelé Vesmíru, který je naším pravým domovem. 

 

Některé lapače snů nesou názvy jednotlivých planet, souhvězdí nebo jiných pohledů na nebeskou klenbu. Z našeho úhlu pohledu se zdá, že nebe je nad námi, ale ve skutečnosti je všude kolem nás a taky v nás. Již dávní astrologové a astronomové při pozorování noční oblohy zaregistrovali určité zákonitosti pohybu hvězd a jejich vlivu na nás. Každá hvězda vyjadřuje určitý aspekt nebo vlastnost, která se zároveň projevuje v každé lidské bytosti.

 

Při práci na lapačích spojuji nebe se zemí. Vytvářejí tak pomyslný most mezi dvěma světy. Během nočních snů se propojujeme s hlubšími částmi nevědomí a při snění denním zase s naší fantazií a kreativitou. Lapače snů pomáhají nejen chránit období odpočinku, ale také podporovat inspiraci v podobě snů a poselství přicházející z hvězd. V tom je jejich kouzlo a krása.

 

 

Lapače snů Madelaine vybírejte podle svých preferencí, vkusu nebo se řiďte jednoduše intuicí.

 

 

Krásné snění, noční i denní

Monika

 

Zpět do obchodu