Lapače snů a sny

 

 

lapače snů Madelaine

 

 

Jak je to vlastně se sny? Zdají se každému? Někteří tvrdí, že ne. Je to tak, že někdo si je nepamatuje a jiný zase může každé ráno vyprávět dlouhé příběhy. Často ve snech vstřebáváme zbytkový obsah mysli z předešlých dnů, ale většinou obsahují sdělení, které je pro nás důležité. Seznamují nás s něčím, co je naší součástí, ačkoliv nám to není známo. Může jít o naše naděje a přání, skrytá přesvědčení, ale také o nevyjádřené strachy. Sny člověka také dokáží varovat, když ze své cesty sejde do slepé uličky.

 

Sny se vyznačují tím, že se vymykají našemu logickému uvažování. Přednostně využívají symboly a ukazují nám jednotlivé obrazy, které přesně vyjadřují pocit, o který tu běží. Proto mohou být často směšné, ale také děsivé. Nemusíme každému snu úplně porozumět, ale je dobré na sebe nechat působit dojem, který v nás zanechal. Odrazí se to pak pozitivně v událostech běžného dne.

 

Lapač snů pomáhá získat správně poselství, které k člověku skrz sen promlouvá. Zároveň harmonizuje prostor svou symetrií a energií, která se do něj přenesla při ruční výrobě. Je v něm vložen záměr pro ochranu spánku a dobré snění.

 

Kruh symbolizuje svět a vesmír a chrání korálek uprostřed – vlastní já člověka. Udržuje tak v rovnováze vnitřní prostor a podporuje nás ve správném vývoji. Prostřednictvím snů nás upozorňuje na vše důležité. Proto někdy potřebujeme i špatné sny, abychom si něco uvědomili. Může jít o potlačované emoce, nebo ventilování něčeho, co nechceme prožívat během dne.

 

Za černé můry jsou považovány takové sny, které jsou opravdu děsivé a opakují se. Brání člověku v klidném odpočinku. Zatímco běžné sny usilují o naše duševní zdraví, noční můra obtěžuje, stejně jako obtěžující hmyz. Ochrana lapače snů spočívá v tom, že tyto nežádoucí vnější vlivy eliminuje. Negativní působení se ztratí v síťce a uzlících a nedostane se do energetického pole člověka.

 

Každopádně platí, že každý sen, který člověka silně osloví, je potřeba brát vážně. V případě špatných snů je dobré tázat se sám sebe, zda něco, co ho v životě tíží, neodsouvá nebo dokonce neignoruje. 

 

Lidé se na mě obrací se svými sny. Také vás zajímá význam toho, co se vám zdá? Napište mi.

 

 

Krásné snění, noční i denní

Monika