Lapače snů a sny

 

 

alpace-snu-a-sny

 

 

proč se nám zdají sny?

Někdo si své sny nepamatuje a jiný zase může každé ráno vyprávět dlouhé příběhy. Většinou ve spánku vstřebáváme zbytkový obsah mysli z předešlých dnů, ale sny občas obsahují sdělení, které je pro nás důležité. Může jít o naděje a přání, skrytá přesvědčení a nevyjádřené strachy. Dokáží také varovat, když ze své cesty sejdeme do slepé uličky nebo věštit budoucnost.

 

Snové řeči se dá ale těžko porozumět, vymyká se logickému uvažování. Využívá symboly a jednotlivé obrazy, které znázorňují prchavý pocit.  

 

Příliš mnoho snů může svědčit také o tom, že je spánek lehký a nekvalitní. Po takové noci se člověk probouzí unavený, protože hlavní regenerace probíhá v nejhlubší fázi spánku beze snů.

 

 

lapac-snu-nad-postel

 

 

jak funguje lapač snů?

 

Lapač snů pomáhá chránit člověka během spánku a zároveň harmonizuje prostor svou symetrií a energií, která se do něj přenesla při ruční výrobě. 

 

Kruh symbolizuje svět a vesmír a bezpečně obklopuje korálek uprostřed – vlastní já člověka. Udržuje tak v rovnováze vnitřní prostor a podporuje nás ve správném vývoji. Prostřednictvím snů jsme upozorňováni na vše důležité. Proto někdy potřebujeme i špatné sny, abychom si něco uvědomili. Může jít o potlačované emoce, které nebyly prožity během dne.

 

Za černé můry jsou považovány takové sny, které jsou opravdu děsivé a opakují se. Brání člověku v klidném odpočinku. Zatímco běžné sny usilují o naše duševní zdraví, noční můra obtěžuje, stejně jako obtěžující hmyz. Ochrana lapače snů spočívá v tom, že tyto nežádoucí vnější vlivy eliminuje. Negativní působení se ztratí v síťce a uzlících a nedostane se do energetického pole člověka.

 

Vyberte si svůj lapač snů z nabídky Madelaine.

  

 

Krásné snění, noční i denní

Monika

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení