Význam lapačů snů

 

 

 

lapače snů Madelaine
 

 

Lapače snů se používají jako ochranný symbol pro dobrý spánek a celkově zlepšují atmosféru v prostoru svým pozitivním vyzařováním.

Při jejich výrobě se nechávám inspirovat přírodou a proto také volím přírodní materiály a jednoduchou kombinaci barev. Věřím, že soustředěnou prací do lapačů snů Madelaine vplétám své vlastní zkušenosti se sny.

 

Klasické lapače snů mají uprostřed kruhu vypletenou síťku, která zachytává rušivé vlivy na člověka během spánku. V dnešní době se s oblibou používají také lapače dekorativní nebo v boho stylu. Tyto slouží pro potěšení z krásy a jako každé umělecké dílko tvořené ručně s láskou, jsou nejen designovým prvkem, ale také energetickým zářičem.

 

vyznam-lapace-snu

.

Podle staré legendy poprvé vytvořila lapač snů indiánka na radu šamana, protože její dítě v noci plakalo. Tak vznikl tento ochranný amulet, který se zavěšuje na stěnu nad postel pro klidnější spánek.

Lze také zavěsit volně do místnosti pro dobré proudění energie nebo na okno, či jako dekoraci a symbol pro štěstí. Je považován za mandalu snů. 

 

Kruh symbolizuje svět a vesmír a chrání kamínek uprostřed - vlastní já člověka. 

Síťka chrání před negativní energií a těžkými sny. Ty zabloudí v pavučince a uzlících a nedostanou se ke kamínku - do energetického pole člověka. Špatné sny se odrážejí. Dobré nebo poučné se propouštějí a sklouznou do vědomí snícího.

Peříčka zachycují vesmírnou energii a sny a filtrují je od všeho nežádoucího. To se ráno vyčistí denním světlem a paprsky slunce. 

 

 

Zajímá vás ještě něco o lapačích? Napište mi.

 

Krásné snění, noční i denní

Monika