Jak vybrat lapač snů

 

Jak_vybrat_lapač_snů

 

 

Lapače snů nejsou jenom hezká nástěnná dekorace, ale vzhledem ke svému indiánskému původu a starým legendám, také magickým předmětem plným symbolů. Podle těchto legend chrání nejen spánek a sny od negativních sil, ale nepropustí ani špatné myšlenky, které by mohly kazit naše dobré vize a plány.

 

Při výběru lapače snů dejte hlavně na svou intuici. Aby vám dělal radost a zároveň dobře sloužil, tak většinou je to ten, který vám padne jako první do oka, nebo se k němu vracíte. Měl by také určitým způsobem vyjadřovat vaši osobnost, nebo toho, komu lapač snů pořizujete jako dárek. Je vaše duše spíš romantická, elegantní, anebo máte nejraději přírodní styl života?

 

U mě najdete lapače snů různých velikostí a většinou v barvě přírodní béžové nebo bílé. V oblibě jsou ty větších rozměrů, ale vždy volte podle vašich prostorových možností a vkusu. Do dětských pokojů zase vybírejte menší, aby odpovídal velikostí dětskému světu a zavěste mimo dosah dětí.  Lapače snů nejsou určeny pro hraní, ale slouží pouze jako nástěnná dekorace.

 

Barva přírodní uklidňuje, působí harmonicky a uzemňuje. 

Bílá je symbolem čistoty, svěžesti a napomáhá k dobrému odpočinku.

 

Jaký_vybrat_lapač_snů

 

 

Velkou roli při rozhodování, jaký lapač snů zvolit, také hraje jeho název. Může vás intuitivně oslovit právě jeho jméno, protože s vámi  nějakým způsobem rezonuje. Během práce je do něj vpletena právě taková informace, kterou nese ve svém pojmenování.

 

 

Chcete se na něco zeptat, nebo pomoct s výběrem? Napište mi

 

Krásné snění, noční i denní 

Monika